Časté dotazy - FAQ

"Kolik přístroj stojí?"

Nejčastější dotaz se týká ceny. Cena pro český trh byla aktuálně stanovena na 67 000 Kč bez DPH. Pro slovenský trh pak na 2600 EUR bez daně.

"Co cena obsahuje?"

Cena obsahuje dodání přístroje z evropské centrály v Itálii přímo na místo určení, instalaci a zaškolení veškerého obsluhujícího personálu. BodyMetrix Deluxe je dodáván v luxusním kufříku, spolu s instalačním CD (které obsahuje SW BodyView), manuálem, metrem pro měření obvodů těla a ultrazvukovým gelem. Tedy kompletní sadu, se kterou můžete začít hned podnikat.

"Měří BodyMetrix viscerální tuk?"

Zcela na rovinu, neměří. Jediný přístroj, který je schopen skutečně změřit viscerální tuk, je magnetická rezonance. Viscerální tuk je velká "móda" všech bioimpedačních přístrojů, které se jej skrze populaci snaží měřit. Ale není daleko důležitější ukazatel reálné množství podkožního tuku? Pokud je klient/ka obézní, je následně velká pravděpodobnost, že tuk nebude jen v podkoží, ale také uvnitř orgánů. BodyMetrix navíc zobrazuje potenciální zdravotní rizika vycházející ze základních údajů klienta a naměřených hodnot skladby těla.

Vaše Dotazy

Zajímá vás něco konkrétního k adipometru BodyMetrix?

Můžete se ptát na této stránce. Postupně přidáme nejčastější dotazy do tzv. FAQ, pro lepší přehled.

Ptejte se!

Titulek: Jak vypadají výsledky? Vložil: Klára Dlouhá Datum: 18.06.2017

Dobrý den, zajímalo by mě, jak poté vypadají vytištěné výsledky, které dostane klient?

Titulek: Re: Jak vypadají výsledky? Vložil: Karel Jarušek Datum: 03.07.2017

Dobrý den Kláro,

napište na karel.jarusek@fitacademy.cz na sebe e-mail a pošleme vám ukázku vytištěných výsledků, lokalizovaných do češtiny.

Hezký den,

Karel Jarušek, Fit Academy

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Fit Academy - Karel Jarušek

Hub Praha, Drtinova 10
150 00 Praha 5
ČESKÁ REPUBLIKA

+420 602 777 654

Jsme členy: