BodyMetrix Adipometr. Seznamte se!

Představujeme inovativní systém měření složení těla na bázi ultrazvukového měření těla. Jedná se o tzv. adipometr. Při skenování adipometr zobrazuje informace o aktuálním stavu svalové tkáně, podkožního tuku a hlubokých tuků a také doporučení o dietě a cvičení. Při pravidelných měřeních přístrojem v průběhu tréninku, je možné názorně sledovat změny, k nimž v těle klienta dochází. A to zcela detailně.

 

Velký rozsah funkcí

- Procentuální podíl tělesného tuku
- Skenování těla (sledování ztráty tuku a nárůstu svalů)
- Měření tloušťky v konkrétních bodech
- Záznam a srovnání historie měření
- WHR (Poměr pas-boky)
- Zjišťování BMR (Bazálního metabоlického výdeje)
- Výpočet BMI (Indexu tělesné hmotnosti)
- Relativní zdravotní rizika

Software, který měří na desetiny milimetru

Software je to, co tvoří převážnou část každého analyzátoru, či diagnostického přístroje. Nejinak tomu je u adipometru BodyMetrix, který využívá software BodyView. Jeho nastavení je velmi intuitivní a uživatelsky přívětivé. U každého klienta se ukládají kontaktní údaje a ihned po provedení diagnostiky je možno veškerá data zaslat na e-mail.

Kde je možné se objednat na měření?

Vyberte si z našich partnerů, které máte nejblíže. Všechna uvedená centra mají personál, který prošel odborným školením. 
 


Přehled BodyMetrix center

 


Kvalita výstupů si žádá dostatek času

Ostatní přístroje na diagnostiku a měření složení těla slibují zázračné výsledky dokonce už za 30 vteřin. To Vám BodyMetrix nenabídne. Jeho měření je velmi přesné, protože se měří každá partie těla zvlášť. Obsluha klientovi může zcela detailně ukázat i výstup ("fotografii") z ultrazvuku, jak jeho partie vypadá. Proto se také cena diagnostiky na přístroji BodyMetrix pohybuje v rozpětí od 500 do 1000 Kč za měření.

Opakovaná diagnostika dostává smysl

U přístroje BodyMetrix jsou automaticky veškerá data po diagnostice ukládána pro pozdější porovnání. Opakovaná diagnostika by měla následovat cca za měsíc od prvního měření. Klient tak získá naprosto přesné údaje nejen o úbytku tuku, ale také terapeut může porovnat scany jednotlivých partií pro zobrazení, zda klient získal kvalitní svalovou hmotu, či jen drží hladovku. V grafech je pak možno sledovat porovnání z předchozích měření, včetně centimetrů na objemech a např. i porovnání fotografií před a po, které je možno do BodyView softwaru jednoduše vložit.

Chcete si pořídit adipometr do svého centra?

Podívejte se na více informací o koupi, výdělečnost a návratnost vaší potenciální investice. Partnerům poskytujeme kompletní servis od zaškolení, přes marketingovou podporu a pomoc v začátcích podnikání.
Více informací na stránkách pro partnery.

Zaujalo Vás to?

1) Pokud potřebujete více informací, podívejte se na náš Blog.
 

2) Nebo zadejte dotaz, na který obratem odpovíme.
 

3) Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám přístroj předvedeme osobně.

Kontakt

Fit Academy - Karel Jarušek

Hub Praha, Drtinova 10
150 00 Praha 5
ČESKÁ REPUBLIKA

+420 602 777 654

Jsme členy: